Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   VEFAT!                            Sony A7 ii V.4.01                                                       PhotoWorld ile Ulubey Kanyonu, Clandras Köprüsü, Kula, Taşyaran Kanyonu Fotoğraf Turu 15-16 Haziran 2019                            PhotoWorld ile Samatya / Yedikule Zindanları Fotoğraf Turu                            Vefat                            PhotoWorld ile Sülüklügöl, Sünnet Gölü, Göynük Fotoğraf Turu 1 Mayıs 2019 Çarşamba                            KLEBEKLER Fotoğraf Sergisi                            PhotoWorld ile Lavanta Kokulu Köy, Salda Gölü Fotoğraf Turu 6-7 Temmuz 2019                            PhotoWorld ile Misi & Eskikaraağaç Köyü & Suuçtu Şelalesi Fotoğraf Turu 07 Nisan 2019 Pazar                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > PhotoWorld ile Binbirdirek’ten Kadırga’ya Fotoğraf ve Tarih Turu 16 Aralık
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 40
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
PhotoWorld ile Binbirdirek’ten Kadırga’ya Fotoğraf ve Tarih Turu 16 Aralık

PhotoWorld ile Binbirdirek’ten Kadırga’ya Fotoğraf ve Tarih Turu

Fiyat: 30 TL

16 Aralık 2012 Pazar


Değerli fotoğrafseverler;

İstanbul içi gezilerimizin yeni rotası Binbirdirek Sarnıcı’ndan başlayıp Sokullu Mehmet Paşa  Camii, Küçükayasofya ve Kadırga semtlerini takip ederek Kadırga Limanı sahilinde sona erecek.
Rehberimiz Müslim Aldi; Arapça, Farsça, Osmanlıca bilmektedir. Kendisi gerek Askeriye gerekse Bakanlığın yaptığı kazılarda çıkan eserlerle ilgili olarak, dile olan hakimiyeti ve derin bilgisi sebebiyle zaman zaman çağrılmaktadır.

Rehberimiz Müslim Aldi eşliğinde Kadırga’nın tarihi sokaklarında gezip hem tarihi bilgilerimizi zenginleştirecek hem de bol bol sokak fotoğrafları çekeceğiz. Binbirdirek Sarnıcı’nda tripod ile uzun pozlama çekim imkanı da bulabileceğiz. Bu keyifli gezide hep birlikte olabilmek adına hepinizi bekliyoruz. 

Buluşma noktası: Yerebatan Sarayı Yanındaki Milyon Taşı’nın önü
Buluşma saati: 10:00
Gezi süresi: 5 saat

Ücret: 30 TL

Önemli not: Geziye kesin katılımcı olabilmek için serhaty@photoworld.com.tr adresine ad soyad, telefon ve mail adreslerinin bırakılması gerekmektedir. Gezi ücreti buluşma noktasında toplanacaktır.

Fiyata Dahil olanlar: Profesyonel Fotoğraf ve Tur Rehberliği. Binbirdirek Sarnıcı’nda Çay ikramı 

Fiyata Dahil olmayanlar: Öğle yemeği, Binbirdirek Sarnıcı Giriş Ücreti (5 TL – Müzekart geçmiyor)  ve kişisel harcamalar. 

Not: Turumuz A-5285 TURSAB No'lu ALKIŞ TURİZM güvencesinde yapılmaktadır...

Detaylı bilgi ve kayıt için:

Serhat Yılmaz
0532 540 5575
serhaty@photoworld.com.tr

Tarih:05.12.2012 12:44:02