Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Skylum Aurora HDR 2018 ÜCRETSİZ                            So, regardless of your sex A                            certainly build a continuous track                            Vefat                                                       VEFAT                            Kırgızistan - Kazakistan Fotoğraf Turu 20-29 Eylül 2019                            Özbekistan Büyük İpekyolu Fotoğraf Turu- VİZESİZ                            PhotoWorld ile Maşukiye, Kartepe, Sapanca Fotoğraf Turu 13 Ocak 2019 Pazar                            PhotoWorld ile Gölcük - Abant Fotoğraf Turu - 30 Aralık 2018 Pazar                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > Adalet Han Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi 19 Mart Salı
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 40
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Adalet Han Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi 19 Mart Salı

Adalet Han Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi Salı etkinlikleri Engin Kaban’ın Adalet Han adlı fotoğraf gösterisi ve fotoğrafa dair gerçekleştireceği söyleşi ile devam ediyor. İstanbul Barosu’nun desteği ile yaklaşık 12 yıl önce yürütülen adliyeler çalışmasının iki temel hedefi var. Adliyeleri belgelemek ve Türkiye adliyelerini dünya standartlarına taşımak. 2 yıl süren bu çalışma içinden Engin Kaban, ‘Adalet Han’ başlıklı bir de gösteri hazırladı.  “Amacım, ‘adalet’ duygusunu sorgulamaktı” diyen Kaban, bu sunumunun ardından fotoğraf üzerine enikonu görüş, öneri ve deneyimlerini aktaracak. Aynı zamanda örnek fotoğraf ve çalışmalardan yola çıkıp çeşitli okumalar gerçekleştirecek ve özellikle vurguladığı ülkemiz fotoğraf anlayışına dair düşüncelerini paylaşacak. Tüm fotoğrafseverler davetlidir. 

Not: Salı etkinliklerimiz ücretsizdir.

 

Tarih: 19 Mart 2013 Salı

Saat: 19:30

Yer: PhotoWorld Fotoğraf Merkezi

Adres: Bahariye Caddesi Kuzu Kestane Sokak No: 16 Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 418 19 76 – 0216 418 01 74

Web: www.photoworldfotografmerkezi.com

 

Engin Kaban Kimdir?

Yaklaşık 30 yıldır fotoğrafın birçok alanında uğraş veren Kaban, MSÜ GSF Fotoğraf Bölümü’nü bitirdi. Editörlük, muhabirlik, eğitmenlik ve danışmalık yaptı. Doğu ve Güneydoğu Anadolu üzerine dokümanter çalışmalar yürüttü. Çeşitli dergi ve gazetelere foto-röportajlar hazırladı. ‘Fotoğrafın F’si isimli bir kitabı yayımlandı. Şimdilerde fotoğraf ve kitap projeleri yürütüyor, çeşitli mecralarda yazıyor, fotoğraf eğitmenliği ve gazetecilik yapıyor. 1993 yılında İFSAK’ta, ‘Saydam Dalı Yılın En Başarılı Fotoğrafçı Ödülü’nü alan Kaban, yanı sıra çok sayıda ödülün ve de başarının sahibi.

Tarih:12.03.2013 09:41:42