Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Skylum Aurora HDR 2018 ÜCRETSİZ                            So, regardless of your sex A                            certainly build a continuous track                            Vefat                                                       VEFAT                            Kırgızistan - Kazakistan Fotoğraf Turu 20-29 Eylül 2019                            Özbekistan Büyük İpekyolu Fotoğraf Turu- VİZESİZ                            PhotoWorld ile Maşukiye, Kartepe, Sapanca Fotoğraf Turu 13 Ocak 2019 Pazar                            PhotoWorld ile Gölcük - Abant Fotoğraf Turu - 30 Aralık 2018 Pazar                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > Mikro Dünyaya Makro Yolculuk Fotoğraf Gösterisi 21 Mayıs Salı
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 40
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Mikro Dünyaya Makro Yolculuk Fotoğraf Gösterisi 21 Mayıs Salı

Mikro Dünyaya Makro Yolculuk Fotoğraf Gösterisi

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi Salı etkinlikleri Ahmet Zeki Okur’un makro fotoğraflarından oluşan “Mikro Dünyaya Makro Yolculuk” adlı gösterisi ile devam ediyor. Okur, gösterisi hakkında: “Sürat asrında yaşamın gereklerini elde etmek için son derece hızlı hareket ederken, aslında yanı başımızda aynı telaş ile hayata tutunmaya çalışan ve netice olarak bizlerin yaşamını etkileyen varlıklar aleminin küçücük bireylerine hiç dikkat etmeyiz. Bundan 12 yıl kadar önce ilk makro deneyimimin ardından adım attığım minicik varlıkların büyülü âleminin içinde kaldım. Kapısını araladığım bu farklı dünya ile ilgili 10 yılda biriktirmiş olduğum binlerce çalışmamdan seçilmiş ve ışığın büyüsüyle buluşmuş çalışmaların ilginizi çekeceğini ve bir nefeslik de olsa hayatın karmaşasından uzaklaşmanızı sağlayacağı ümidiyle…” diyor. Bu muhteşem gösteriyi sakın kaçırmayın. 

Not: Salı etkinliklerimiz ücretsizdir.

 

Tarih: 21 Mayıs 2013 Salı

Saat: 19:30

Yer: PhotoWorld Fotoğraf Merkezi

Adres: Bahariye Caddesi Kuzu Kestane Sokak No: 16 Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 418 19 76 – 0216 418 01 74

Web: www.photoworldfotografmerkezi.com

 

Ahmet Zeki Okur Kimdir?

1962 yılında Sakarya’nın mütevazı ilçesi Akyazı’da doğdu ve halen aynı yerde yaşıyor.  Evli ve 3 çocuk babası olan Ahmet Zeki Okur’un fotoğrafla tanışması çocukluk yıllarına dayanır. Orta format Lübitel makineden sonra Kodak kompakt, Nikon FM 10, Minolta Dynax serisinden sonra dijital dünyaya Canon A540’la geçiş yaptı. Bu arada fotoğraf konusunda araştırmalar yaparak çeşitli bilgi edindirme kurslarına katıldı. Ağırlıklı olarak Makro çalışmakla birlikte fotoğraf sanatının  portre, insan halleri, manzara gibi birçok branşına ait portfolyolar oluşturdu.  Yurt içi ve yurt dışındaki (Fransa, Avustralya, Avusturya, İskoçya… gibi) yarışmalardan ödüller aldı. Temel fotoğrafçılık konusunda kurslar verdi. Çeşitli dernek ve üniversitelerde fotoğraf sunumları yaptı. Halen ilk günkü gibi azim ve yoğun bir çalışma temposuyla fotoğraf üretmeye devam ediyor.

Tarih:13.05.2013 17:20:58