Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Skylum Aurora HDR 2018 ÜCRETSİZ                            So, regardless of your sex A                            certainly build a continuous track                            Vefat                                                       VEFAT                            Kırgızistan - Kazakistan Fotoğraf Turu 20-29 Eylül 2019                            Özbekistan Büyük İpekyolu Fotoğraf Turu- VİZESİZ                            PhotoWorld ile Maşukiye, Kartepe, Sapanca Fotoğraf Turu 13 Ocak 2019 Pazar                            PhotoWorld ile Gölcük - Abant Fotoğraf Turu - 30 Aralık 2018 Pazar                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > Zincirleme Fotoğraf Sergisi 22 Haziran 2013
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 40
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Zincirleme Fotoğraf Sergisi 22 Haziran 2013

Zincirleme Fotoğraf Sergisi 

Onlar Fotoğraf Kulübü, “Zincirleme Fotoğraf” adlı yepyeni bir sergi ile fotoğrafseverlerin karşısına çıkıyor. 35 kişinin katıldığı ve sekiz ay süren çalışma; kulüp üyelerinin kış döneminde fotoğraf ile uğraşmalarını, arşivlerindeki fotoğrafları değerlendirmelerini sağladı. 
Katılımcılara gönderilen fotoğraf, onların başlangıç noktası oldu. Fotoğrafa bakarak içerik, duygu, renk, grafik, kompozisyon öğelerinden yola çıkarak yeni bir fotoğraf üretmeye çalıştılar. Kısaca kulaktan kulağa oyununu fotoğraf ile oynadılar. 
Onlar Fotoğraf Kulübü üyelerinin tamamı büyük şirketlerde çalışan profesyonellerden oluşuyor. Günün zor ve stresli iş süreçlerinden ancak fotoğraf sayesinde uzaklaşma şansı buluyorlar. Proje sorumlusu İsmet Örs liderliğinde sürdürülen çalışma, MGSÜ Öğretim Üyesi Fotoğraf Sanatçısı Oktay Çolak’ın fotoğrafı ile başlıyor. 
Baskıları PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde yapılan ve “Oktay Hoca Bir şey anlattı, Onlar ne anladı?” alt başlığında sunulan sergiye tüm fotoğrafseverler davetlidir. 

Sergi açılış : 22 Haziran 2013 
Yer : PhotoWorld Fotoğraf Merkezi 
Saat : 14.00-15.00 (kokteyl) 
Adres : Bahariye Caddesi Kuzu Kestane Sokak No: 16 Kadıköy İstanbul 
Telefon : 0216 418 19 76

Tarih:06.06.2013 12:48:07