Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Neden fotograf çeker insan?                                                       15.000 TL civarı alınabilecek en iyi kamera                            Kaliteli ve ucuz hafıza kartı                            PhotoWorld ile Yedigöller Fotoğraf Turu - 04 Kasım 2018 Pazar                            Vefat                            PhotoWorld ile Mudanya / Trilye Fotoğraf Turu 18 Kasım 2018 Pazar                            PhotoWorld ile Taraklı – Göynük – Çubuk Gölü Fotoğraf Turu 23 Eylül 2018 Pazar / Günübirlik                            PhotoWorld İle Pınarbaşı, Küre Dağları, Safranbolu Fotoğraf Turu 27-29 Ekim 2018                            PhotoWorld ile Kerpe - Kefken - Cebeci Fotoğraf Turu - 02 Eylül 2018 Pazar                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > Zincirleme Fotoğraf Sergisi 22 Haziran 2013
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 39
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Zincirleme Fotoğraf Sergisi 22 Haziran 2013

Zincirleme Fotoğraf Sergisi 

Onlar Fotoğraf Kulübü, “Zincirleme Fotoğraf” adlı yepyeni bir sergi ile fotoğrafseverlerin karşısına çıkıyor. 35 kişinin katıldığı ve sekiz ay süren çalışma; kulüp üyelerinin kış döneminde fotoğraf ile uğraşmalarını, arşivlerindeki fotoğrafları değerlendirmelerini sağladı. 
Katılımcılara gönderilen fotoğraf, onların başlangıç noktası oldu. Fotoğrafa bakarak içerik, duygu, renk, grafik, kompozisyon öğelerinden yola çıkarak yeni bir fotoğraf üretmeye çalıştılar. Kısaca kulaktan kulağa oyununu fotoğraf ile oynadılar. 
Onlar Fotoğraf Kulübü üyelerinin tamamı büyük şirketlerde çalışan profesyonellerden oluşuyor. Günün zor ve stresli iş süreçlerinden ancak fotoğraf sayesinde uzaklaşma şansı buluyorlar. Proje sorumlusu İsmet Örs liderliğinde sürdürülen çalışma, MGSÜ Öğretim Üyesi Fotoğraf Sanatçısı Oktay Çolak’ın fotoğrafı ile başlıyor. 
Baskıları PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde yapılan ve “Oktay Hoca Bir şey anlattı, Onlar ne anladı?” alt başlığında sunulan sergiye tüm fotoğrafseverler davetlidir. 

Sergi açılış : 22 Haziran 2013 
Yer : PhotoWorld Fotoğraf Merkezi 
Saat : 14.00-15.00 (kokteyl) 
Adres : Bahariye Caddesi Kuzu Kestane Sokak No: 16 Kadıköy İstanbul 
Telefon : 0216 418 19 76

Tarih:06.06.2013 12:48:07