Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:                              PhotoWorld ile Taraklı – Göynük – Çubuk Gölü Fotoğraf Turu 23 Eylül 2018 Pazar / Günübirlik                            PhotoWorld İle Pınarbaşı, Küre Dağları, Safranbolu Fotoğraf Turu 27-29 Ekim 2018                            Vefat                            PhotoWorld ile Kerpe - Kefken - Cebeci Fotoğraf Turu - 02 Eylül 2018 Pazar                            PhotoWorld ile Enez Fotoğraf ve Deniz Turu 12 Ağustos 2018 Pazar                            PhotoWorld ile Enez Fotoğraf ve Deniz Turu / 23 Temmuz Pazar                            YORUMCU EDİTÖR OLMAK İSTER MİSİNİZ?                            VEFAT...                            PhotoWorld İle Lavanta Kokulu Köy, Salda ve Eğirdir Gölü Fotoğraf Turu 27-29 Temmuz 2018                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > Sony Xperia Instagram sergisi 12-29 Ağustos'ta
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 39
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Sony Xperia Instagram sergisi 12-29 Ağustos'ta

Sony Xperia Instagram sergisi

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi, uzun yıllardır Sony Türkiye’de çalışmakta olan Erdem Sayıp’ın Instagram fotoğraflarından oluşan karma sergisine Sony Xperia sponsorluğunda ev sahipliği yapıyor. Erdem Sayıp’ın İstanbul’un farklı semtlerinde Sony Xperia ile çekmiş olduğu Instagram fotoğrafları bizlere fotoğrafın hayatımızın vazgeçilmez bir iletişim aracı olduğunu bir kez daha gösteriyor. Sayıp, anı yakalamak için sadece fotoğraf makinesine ihtiyacımız olmadığını, cep telefonları ile de sergi kalitesinde fotoğraflar üretilebileceğini gözler önüne seren projesi ile yüksek teknolojili ve akıllı telefonlar ile neler başarılabileceğinin somut örneklerini basılı halde izleyiciyle buluşturuyor.  

 

Sergide Erdem Sayıp tarafından Sony Xperia modelleri ile çekilen 20 adet Instagram fotoğrafı, fotoğrafseverlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca bu sergi tamamı Sony Xperia tarafından çekilmiş ilk sergi olma özelliğini taşıyor.

 

12-29 Ağustos tarihleri arasında, Anadolu yakası'nın merkezi konumundaki Kadıköy'de, kurulduğu günden bugüne fotoğraf eğitimi veren, fotoğrafa dair farklı konularda atölyeler düzenleyen, yerli ve yabancı sergiler gerçekleştiren PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde açık kalacak olan serginin kokteyli 18 Ağustos Pazar günü saat 15:00’da yapılacak. Tüm fotoğrafseverler davetlidir.

Kokteyl: 18 Ağustos 2013 Pazar, Saat: 15:00

Yer: PhotoWorld Fotoğraf Merkezi 
Adres: Bahariye Caddesi Kuzu Kestane Sokak No: 16 Kadıköy İstanbul 
Tel: 0216 418 19 76 – 0216 418 19 76

www.photoworldfotografmerkezi.com

http://www.facebook.com/photoworldfotografmerkezi

https://twitter.com/PhotoWorldTR

 

 

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi

Farklı bakış açısı, etkin çalışma metodu ve yenilikçi uygulamaları ile “Fotoğraf Platformu” olma görevini 6 yıldır başarı ile yürüten PhotoWorld, faaliyetlerini PhotoWorld Fotoğraf Merkezi olarak tek çatı altında topluyor.

 

Dersler

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde Temel, ileri, portre, doğa, makro, still life fotoğraf dersleri, Marka/model bazlı makine ve lens eğitimleri, Konulu atölyeler, Püf noktası eğitimleri, Usta fotoğrafçıların katıldığı atölyeler, Ev hanımları için pratik fotoğraf eğitimi, Çocuklar için eğlenceli fotoğraf eğitimi, Fotoğraf makinesi ile video çekim dersleri, Temel ve ileri görüntü işleme programları eğitimi, Baskı atölyesi, Amatör sinema/video dersleri ve amatör post prodüksiyon dersleri (montaj) veriliyor.

 

Etkinlikler

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde ayrıca fotoğraf sergileri, Usta fotoğrafçıların katıldığı söyleşiler, Periyodik slayt gösterileri, Fotoğraf konulu film gösterileri, Donanım ve yazılım konulu film gösterileri ve Periyodik fotoğraf gezileri düzenleniyor.

 

Bilgi Merkezi

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde yer alacak Fotoğraf Müzesi’nde filmler, makineler, lensler, baskı aparatları, dijital ve analog makine parçaları sergileniyor.

Kütüphane bölümünde farklı dillerde yüzlerce fotoğraf yayını ve dergiye erişim imkanı bulunuyor.

Merkezde bulunacak KIOSK’lardan farklı dillerde binlerce e-dergi, e-kitap, soft dokümanlar, videolar ve fotoğraf belgeleme arşivine kolayca erişilebiliyor.

 

Baskı Merkezi

Amatör ve profesyonel fotoğrafçıların farklı boyutlardaki fotoğraf baskı talepleri PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde karşılanabiliyor. 

Tarih:12.08.2013 10:27:54