Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Skylum Aurora HDR 2018 ÜCRETSİZ                            So, regardless of your sex A                            certainly build a continuous track                            Vefat                                                       VEFAT                            Kırgızistan - Kazakistan Fotoğraf Turu 20-29 Eylül 2019                            Özbekistan Büyük İpekyolu Fotoğraf Turu- VİZESİZ                            PhotoWorld ile Maşukiye, Kartepe, Sapanca Fotoğraf Turu 13 Ocak 2019 Pazar                            PhotoWorld ile Gölcük - Abant Fotoğraf Turu - 30 Aralık 2018 Pazar                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > Türkiye'de İlk: Multikopter ile Çekim Atölyesi
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 40
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Türkiye'de İlk: Multikopter ile Çekim Atölyesi

Multikopter ile Çekim Atölyesi

 

Yatırımlarınızı riske atmayın! Havadan fotoğraf çekim atölyemize katılın ve risksiz uçun...

 

21 Eylül 2014

 

Son zamanlarda havadan fotoğraf çekimleri fazlasıyla popüler hale geldi. Havadan fotoğraf çekimine imkan tanıyan multikopter ve fotoğraf makineniz, aslında bu işe binlerce liralık yatırım yaptığınızı gösterir. Yapılan bir istatistikte satın alınan multikopterlerin daha ilk kullanımda yüzde 92 oranında yere düşürüldüğünü gösteriyor. Bu da doğru ve bilinçli kullanılmadıkları anlamına geliyor.

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan atölye çalışması ile artık 10.000 TL’ye varan yatırımlarınızı riske etmeden nasıl iyi bir pilot ve hava fotoğrafçısı olabileceğinizi uygulamalı olarak öğreneceksiniz. Profesyonel multikopter fotoğrafçısı Emre Boz tarafından düzenlenecek atölye çalışmasında Hava çekimi araçları- araçlar hakkında ön bilgi, Detaylı teknik bilgi (çalışma mantığı, sensörler, arıza durumları, arızaları giderme), Uçuş teknik bilgileri (Kumanda çalışma mantığı, hangi düğme ne işe yarar, neler eklenebilir?) gibi konulara değinilecek ve yapılacak olan uçuş uygulaması ile her bir katılımcının multikopter kullanarak fotoğraf çekmesi sağlanacaktır. Katılımcıların kendi helikopteri ya da multikopterinin olması gerekmiyor ancak arzu eden katılımcı kendi cihazını da getirip atölyeye katılabilir. Technomodel (www.technomodel.com) sponsorluğunda gerçekleştirilen atölye çalışması sonucunda katılımcılara firma tarafından özel indirimler de uygulanacak.

 

Tarih: 21 Eylül 2014 Pazar

Fiyat: 1000 TL

Kontenjan: 10 kişi ile sınırlı

Teorik eğitim yeri: PhotoWorld Fotoğraf Merkezi (www.photoworldfotografmerkezi.com)

Saati: 11:00-15:00

Pratik eğitim yeri: Moda Parkı

Saati: 15:00-17:00

 

Emre Boz kimdir?

Kocaeli Üniversitesi, Fotoğraf bölümünü bitirdi. Uzun yıllardır kurumsal firmalara Hava Fotoğrafçılığı, Video Çekimleri, Görüntü İşleme, Montaj, Color Correction ve Animasyon işleri yapmaktadır. Uluslararası ödüllerle çalışmaları yurtdışında da  takdir edilmektedir (DJI Aerial Video Competition - Onur Ödülü).

http://emrebozproject.com/

Tarih:02.09.2014 17:08:16