Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Özbekistan Büyük İpekyolu Fotoğraf Turu 4-11 Nisan 2020                            PhotoWorld ile Misi & Suuçtu Şelalesi & Eskikaraağaç Köyü Fotoğraf Turu - 13 Ekim 2019 Pazar                            V E F A T                            PhotoWorld ile Mudanya / Trilye Fotoğraf Turu 15 Eylül Pazar                            PhotoWorld ile İğneada Longoz Ormanları Dupnisa Mağarası Fotoğraf Turu 28 Temmuz Pazar                            PhotoWorld ile Melen Rafting, Güzeldere Şelalesi ve Efteni Gölü Fotoğraf Turu 14 Temmuz Pazar                            VEFAT!                            Sony A7 ii V.4.01                                                       PhotoWorld ile Ulubey Kanyonu, Clandras Köprüsü, Kula, Taşyaran Kanyonu Fotoğraf Turu 15-16 Haziran 2019                           
Untitled Document
Genel > Sohbet Köşesi > Yorumlarınızı eksik etmeyiniz!..
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Metin Burak KINACILAR
(greyshadow)
Yer: Gaziantep
Yaş: 34
Meslek: Avukat
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Yorumlarınızı eksik etmeyiniz!..

Herkese selamlar dostlarım..

 Yaşadığım bir olayı sizlerle paylaşmak ihtiyacı duydum..

Zatimuhterem bir sahış, sanki ben yapmışım gibi yaptığı bir eylemden dolayı suçlu olmasına rağmen suçluluk psikolojisiyle etrafa saldırmaya başlayarak özellikte tarafımı facebook'ta ki gruplardan haksız ve nedensiz şekilde engellemiştir. Kendisine ulaşamama nedeniyle Fotono1'den kendisine neden diye sordugumda hep kaçamak cevaplar vermiştir. Sanal ortamda hiç bir grup hiç bir site kimsenin malı olamaz üyeler üye oldukça o etkinliğin paydaşı olur. Ancak kendine "usta" diyen bu zatimuhterem nedensiz şekilde tarafımı adminlik gücünü kullanarak engellemiş tarafımın üzülmesine neden olmuştur. Usta sıfatı o kadar kolay bir sıfat değildir 4 harflidir ama 29 harfi kapsar herkese örnek olmayı yol göstermeyi de kapsar. ÖYle bel altı hareketlerle bu iş olmaz.  

Sayın Zatimuhterem biliyorum ki bu konuyu da okuyacaksın. Sana saygı selamlarımı iletiyorum. Güzel adam olmak başkadır adam olmak başkadır. Sıfat istiyorsan ben yüreksiz insan olarak adlandırıyorum seni derdin benle değil başkasıyla ama o başkasının yanındakilere saldırarak bu olaydan sıyrılamazsın.. Sana saygı ve hörmetlerimi sunuyorum Sayın güzel adam.. 

 

Son olarak ben bu işin peşini bırakmayacağım saygılarımla.. 

Tarih:09.10.2014 13:41:31     IP:159.***.***.67
Metin Burak KINACILAR
(greyshadow)
Yer: Gaziantep
Yaş: 34
Meslek: Avukat
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Ynt:Yorumlarınızı eksik etmeyiniz!..
Adam gibi adamsın.. Kıskançlık mı sezdim :D
Tarih:09.10.2014 14:27:38     IP:159.***.***.67