Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Neden fotograf çeker insan?                                                       15.000 TL civarı alınabilecek en iyi kamera                            Kaliteli ve ucuz hafıza kartı                            PhotoWorld ile Yedigöller Fotoğraf Turu - 04 Kasım 2018 Pazar                            Vefat                            PhotoWorld ile Mudanya / Trilye Fotoğraf Turu 18 Kasım 2018 Pazar                            PhotoWorld ile Taraklı – Göynük – Çubuk Gölü Fotoğraf Turu 23 Eylül 2018 Pazar / Günübirlik                            PhotoWorld İle Pınarbaşı, Küre Dağları, Safranbolu Fotoğraf Turu 27-29 Ekim 2018                            PhotoWorld ile Kerpe - Kefken - Cebeci Fotoğraf Turu - 02 Eylül 2018 Pazar                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > Fotoğraf Akademisi 2015 başlıyor
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 39
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Fotoğraf Akademisi 2015 başlıyor

Fotoğraf Akademisi 2015 başlıyor

PhotoWorld’ün basın sponsorluğunda İstanbul Şehir Üniversitesi Fotoğraf Kulübü tarafından organize edilen ve Genel Yayın Yönetmenimiz Murat Gür’ün de seminer vereceği etkinliğe tüm fotoğrafseverler davetlidir.

ŞEHİR Fotoğraf Kulübü, her yıl yoğun ilgi gören ve bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği Fotoğraf Akademisi'nde yine değerli isimleri ağırlayacak. Bu yıl da PhotoWorld'ün basın sponsorluğuyla düzenlenecek olan Fotoğraf Akademisi 3 hafta sürecek olup 4 Nisan'da başlayacak ve cumartesi günleri saat 10.00 - 17.00 arası gerçekleşecek.

 

4-11-18 Nisan 2015 tarihlerinde gerçekleşecek olan ve farklı dernek, üniversite ve medya kuruluşlarından deneyimli isimlerin tecrübelerini paylaşacağı Fotoğraf Akademisi'nde fotoğrafı her yönüyle ele alarak katılımcıların geniş bir vizyona sahip olmalarını ve sektörden uzman isimlerle tanışmalarını sağlamak amaçlanıyor. 

 

Önceki yıllardan farklı olarak Timurtaş Onan, Oktay Çolak ve Murat Gür gibi değerli isimlerle sokak gezilerinin de programa dahil edildiği Fotoğraf Akademisi'ne katılan tüm katılımcılara katılım belgesi verilecek.

 

Son Başvuru Tarihi : 1 Nisan 2015

 

Başvuru Adresi : sehrifotograf@gmail.com

 

Detaylar : http://sehrifotograf.blogspot.com.tr/
Tarih:09.03.2015 11:03:40