Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   VEFAT!                            Sony A7 ii V.4.01                                                       PhotoWorld ile Ulubey Kanyonu, Clandras Köprüsü, Kula, Taşyaran Kanyonu Fotoğraf Turu 15-16 Haziran 2019                            PhotoWorld ile Samatya / Yedikule Zindanları Fotoğraf Turu                            Vefat                            PhotoWorld ile Sülüklügöl, Sünnet Gölü, Göynük Fotoğraf Turu 1 Mayıs 2019 Çarşamba                            KLEBEKLER Fotoğraf Sergisi                            PhotoWorld ile Lavanta Kokulu Köy, Salda Gölü Fotoğraf Turu 6-7 Temmuz 2019                            PhotoWorld ile Misi & Eskikaraağaç Köyü & Suuçtu Şelalesi Fotoğraf Turu 07 Nisan 2019 Pazar                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > Fotoğraf Akademisi 2015 başlıyor
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 40
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Fotoğraf Akademisi 2015 başlıyor

Fotoğraf Akademisi 2015 başlıyor

PhotoWorld’ün basın sponsorluğunda İstanbul Şehir Üniversitesi Fotoğraf Kulübü tarafından organize edilen ve Genel Yayın Yönetmenimiz Murat Gür’ün de seminer vereceği etkinliğe tüm fotoğrafseverler davetlidir.

ŞEHİR Fotoğraf Kulübü, her yıl yoğun ilgi gören ve bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği Fotoğraf Akademisi'nde yine değerli isimleri ağırlayacak. Bu yıl da PhotoWorld'ün basın sponsorluğuyla düzenlenecek olan Fotoğraf Akademisi 3 hafta sürecek olup 4 Nisan'da başlayacak ve cumartesi günleri saat 10.00 - 17.00 arası gerçekleşecek.

 

4-11-18 Nisan 2015 tarihlerinde gerçekleşecek olan ve farklı dernek, üniversite ve medya kuruluşlarından deneyimli isimlerin tecrübelerini paylaşacağı Fotoğraf Akademisi'nde fotoğrafı her yönüyle ele alarak katılımcıların geniş bir vizyona sahip olmalarını ve sektörden uzman isimlerle tanışmalarını sağlamak amaçlanıyor. 

 

Önceki yıllardan farklı olarak Timurtaş Onan, Oktay Çolak ve Murat Gür gibi değerli isimlerle sokak gezilerinin de programa dahil edildiği Fotoğraf Akademisi'ne katılan tüm katılımcılara katılım belgesi verilecek.

 

Son Başvuru Tarihi : 1 Nisan 2015

 

Başvuru Adresi : sehrifotograf@gmail.com

 

Detaylar : http://sehrifotograf.blogspot.com.tr/
Tarih:09.03.2015 11:03:40