Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:                              PhotoWorld ile Taraklı – Göynük – Çubuk Gölü Fotoğraf Turu 23 Eylül 2018 Pazar / Günübirlik                            PhotoWorld İle Pınarbaşı, Küre Dağları, Safranbolu Fotoğraf Turu 27-29 Ekim 2018                            Vefat                            PhotoWorld ile Kerpe - Kefken - Cebeci Fotoğraf Turu - 02 Eylül 2018 Pazar                            PhotoWorld ile Enez Fotoğraf ve Deniz Turu 12 Ağustos 2018 Pazar                            PhotoWorld ile Enez Fotoğraf ve Deniz Turu / 23 Temmuz Pazar                            YORUMCU EDİTÖR OLMAK İSTER MİSİNİZ?                            VEFAT...                            PhotoWorld İle Lavanta Kokulu Köy, Salda ve Eğirdir Gölü Fotoğraf Turu 27-29 Temmuz 2018                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > PhotoWorld ve Endemic Tours ile Suuçtu Şelaleleri & Gölyazı Fotoğraf Turu 21 Şubat 2016 Pazar
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 39
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
PhotoWorld ve Endemic Tours ile Suuçtu Şelaleleri & Gölyazı Fotoğraf Turu 21 Şubat 2016 Pazar

PhotoWorld ve Endemic Tours ile Suuçtu Şelaleleri & Gölyazı Fotoğraf Turu

 

21 Şubat 2016 Pazar

 

Fiyat 150 TL

 

Uludağ, Marmara Bölgesi’nin en yüksek dağı olmakla birlikte, yemyeşil vadilerinde eski Osmanlı köylerini barındırmaktadır. Ulubat Gölü’nün kıyısında bir yarım ada gibi duran Gölyazı köyü ve yaklaşık 38m yükseklikten dökülen Suuçtu Şelalesi, Bursa’da görülmesi gereken yerler arasındadır.

 

Sabah belirlediğimiz saatlerde ve noktalarda katılımcılarımızla buluştuktan sonra Eskihisar’dan feribotla Yalova’ya geçiyoruz. Yalova’da kahvaltı molamızın ardından yaklaşık 2 saatlik araç yolculuğu sonrası Kemalpaşa tatlısının anavatanı Mustafa Kemalpaşa ilçesine gidiyoruz. Ardından Suuçtu Milli Parkı’na ulaşıyoruz. Yorucu olmayan orta karar bir doğa yürüyüşü sonrası şelaleye ulaşıyoruz. Özellikle fotoğraf açısından çok zengin görsel ziyafet sunan şelalede vakit geçirdikten sonra öğle yemeğimizi yemek üzere fotoğraf severlerin sıkça ziyaret ettiği Gölyazı’ya gidiyoruz. Yemeğimizin ardından köy içinde turladıktan sonra fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Tarihi çınar altında keyif kahvelerimizi yudumlamanın ardından hava durumuna bağlı olarak Ulubat Gölü’nde günbatımını fotoğrafladıktan sonra turumuzu sonlandırıyoruz ve İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Normal şartlar altında saat 21:00 - 22:00 arası İstanbul’a varıyoruz.


Kahvaltı: Yalova’da açık büfe organik köy kahvaltısı. Sinirsiz çay :)


Öğle yemeği: Turna, Sazan, Yayın balıklarından biri veya 3’ü karışık 1 porsiyon, salata, 3 çeşit meze, meşrubat, helva veya kemalpaşa tatlısı.

 

Fiyatı:

150.-TL

 

Fiyata Dahil Olanlar

Köy Kahvaltısı

Ulubat Gölü’nde Mevsimsel Balık Menüsü

Gidiş dönüş ulaşım

Profesyonel Tur ve Fotoğraf Rehberliği

Seyahat Sigortası

Endemic Tours Güvencesi

 

Fiyata Dahil olmayanlar

Her türlü Kişisel harcamalar


Buluşma Noktası:
07:00 – Kadıköy Evlendirme Dairesi ö

 

Detaylı Bilgi ve Kayıt için:

Serhat Yılmaz

serhaty@photoworld.com.tr

0216 346 23 00


Yanınızda getirmeniz gerekenler:
Fotoğraf makineniz için yedek pil ve kart

Polarize filtre

Tripod

Sırt çantası (Yağmurluklu olanlardan olursa iyi olur.)
Mevsimlik kıyafetler 
Yürüyüş ayakkabısı
Yağmurluk veya panço
Sweat-shirt, polar mont, yedek t-shirt

Not: Kot pantolon giyilmesi durumunda, özellikle ıslandığında ısı kaybı yaşayacağınızdan dolayı kesinlikle kot pantolon önermiyoruz.

Tarih:03.02.2016 10:03:34