Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   DG Foto Art v5.2 Full - Profesyonel Albüm Hazırlama Programı                            Adobe Lightroom CC 2018 - Profesyonel Fotoğraf Efekt Uygulaması                            64bit CS5te filtre kullanımı                            Vefat                            VEFAT...                            YAT TURU                            Hayret ediyorum                            FOTONO1 AKADEMİ EĞİTİM GEZİ ETKİNLİK                            21-23 Nisan Küre Dağları, Pınarbaşı, Safranbolu Fotoğraf Turu                                                      
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > Canon ve PhotoWorld ile Eskişehir Fotoğraf Turu 21 Mayıs 2017 Pazar
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 39
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Canon ve PhotoWorld ile Eskişehir Fotoğraf Turu 21 Mayıs 2017 Pazar

Canon ve  PhotoWorld ile Eskişehir Fotoğraf Turu

 

21 Mayıs 2017 Pazar / Günübirlik - 70 TL

 

Canon Sponsorluğunda gerçekleşen gezilerimizin 4. noktasını Eskişehir olarak belirledik. Canon’un son teknoloji fotoğraf makineleri ve lenslerini deneme fırsatı bulacağınız gezimizin detayları aşağıdaki gibidir:

 

Adapazarı, Pamukova, Bozüyük güzergahını takip ederek Anadolu’nun son yıllarda modern şehircilik ve kültür ve festival kenti kimliği ile içinde nehir geçme özelliği ile yıldızı parlayan ve merak edilen kenti Eskişehir’e gidiyoruz. İlk durağımız Odunpazarı Evleri. Buradaki tarihi evleri fotoğraflayıp sokaklarını adım adım keşfediyoruz. Yine Odunpazarı semtinde bulunan Kurşunlu Külliyesi’ni gezip Osmanlı Evi’nde çaylarımızı ve meşhur Osmanlı şerbetlerini içiyoruz. Sonraki durağımız Atlıhan Çarşısı. Burada yörenin ünlü Lületaşı atölyelerini gezip alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğinde Köfteci Ahmet Usta’da nefis köftelerimizi yedikten sonra Türkiye’nin ilk cam sanatları müzesi olan, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’ni gezip Sazova Parkı ya da tam adıyla Bilim, Sanat ve Kültür Parkı’nda eğlencenin keyfine varıyoruz. Sonrasında Porsuk Çayı kenarına geliyoruz. Burada arzu edenler Gondol keyfi yapabilirler. Uzun pozlamalarımızı da çektikten sonra saat 19.00 gibi İstanbul’a dönüş için hareket ediyoruz. 23.00 civarında İstanbul’da oluyoruz.


Ücrete dahil olanlar:
Lüks araçlarla ulaşım

Şehir Turu

Araçta sabah Poğaça ve Meyve suyu ikramı
Fotoğraf Rehberliği
Köfteci Ahmet’te Öğle yemeği (Balaban Köfte, Piyaz, Tatlı)


Ücrete dahil olmayanlar:
Gondol turu

Osmanlı Evi’nde Şerbet içimi

Kişisel harcamalar
Müze ve Ören yeri girişleri

Hareket Noktası:

06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü

 

Kontenjan: 47 Kişi ile sınırlıdır. Yoğun talep olduğundan dolayı hemen karar verip kaydınızı kesinleştirmeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve kayıt için:
Serhat Yılmaz: 0532 540 55 75

serhaty@photoworld.com.tr

Tarih:12.05.2017 10:21:59