Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Özbekistan Büyük İpekyolu Fotoğraf Turu 4-11 Nisan 2020                            PhotoWorld ile Misi & Suuçtu Şelalesi & Eskikaraağaç Köyü Fotoğraf Turu - 13 Ekim 2019 Pazar                            V E F A T                            PhotoWorld ile Mudanya / Trilye Fotoğraf Turu 15 Eylül Pazar                            PhotoWorld ile İğneada Longoz Ormanları Dupnisa Mağarası Fotoğraf Turu 28 Temmuz Pazar                            PhotoWorld ile Melen Rafting, Güzeldere Şelalesi ve Efteni Gölü Fotoğraf Turu 14 Temmuz Pazar                            VEFAT!                            Sony A7 ii V.4.01                                                       PhotoWorld ile Ulubey Kanyonu, Clandras Köprüsü, Kula, Taşyaran Kanyonu Fotoğraf Turu 15-16 Haziran 2019                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > PhotoWorld ile Nallıhan / Beypazarı Fotoğraf Turu 9 Temmuz Pazar
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 40
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
PhotoWorld ile Nallıhan / Beypazarı Fotoğraf Turu 9 Temmuz Pazar

PhotoWorld ile Nallıhan / Beypazarı Fotoğraf Turu

 

SON 4 Kişi, Kesin Kayıt Yarın Öğlene Kadar

 

9 Temmuz Pazar

 

Fiyat: 150 TL

 

Tarihi dokusu, kültürel zenginliği, 80 katlı baklavası ve enfes yaprak sarmalarıyla ünlü Beypazarı’na gidiyoruz. Siz de bize katılmak ister misiniz?

9 Temmuz Pazar gece yarısı saat 01:00’da Kadıköy’den hareketle yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 4 saat süren bir yolculuktan sonra Nallıhan Kuş Cenneti’ne varıyoruz. Nallıhan Kuş Cenneti, benzersiz doğası, toprak renkleri ve kuş çeşitliliği ile seyrine doyum olmayan mazaralarla bizleri karşılıyor olacak. Sabahın erken ışıklarını fotoğraflayıp alanda çekimlerimizi gerçekleştirdikten sonra Beypazarı’na doğru hareket ediyoruz. 30 dakikalık bir yolculuk sonrası şirin Anadolu kenti Beypazarı’na varıyoruz. Beypazarı Taş Mektep’te serpme yöresel kahvaltımızı aldıktan sonra gezimize başlıyoruz. 

Beypazarı’nın bozulmamış tarihi ve kültürel dokusundan örnekleri, yöresel kıyafetli kadınları ve Osmanlı mimarisinin eşsiz örneklerini sergileyen konaklarını fotoğraf karelerimize yansıtmak için Kurşunlu ve İncirli Camileri, Suluhan, Kent Müzesi, Gümüşçüler Çarşısı ve Alaaddin Sokak’taki tarihi konakları keşfe çıkıyoruz.

Beypazarı çarşısında yöreye özgü eşyalardan ve yiyeceklerden satın alabilmeniz için serbest zaman verip saat 18:00’da dönüş yoluna geçiyoruz. İstanbul’a varışımız 23:00 civarında olacak.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım

* Çevre Gezileri

* Beypazarı Taş Mektep’te Serpme Sabah Kahvaltısı

* Fotoğraf Danışmanlığı

* BZC Tur Güvencesi

*Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Öğle Yemeği

* Tüm özel harcamalar

* Müze ve ören yeri girişleri

 

Hareket Saati ve Yeri:

01:00 (Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü)

 

Önemli Not: Turumuzun kontenjanı 15 kişidir.

 

Detaylı Bilgi ve Kayıt için:

 

Serhat Yılmaz

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi

0532 540 55 75

0216 346 23 00

www.photoworldfotografmerkezi.com

Tarih:04.07.2017 11:54:25