Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Özbekistan Büyük İpekyolu Fotoğraf Turu 4-11 Nisan 2020                            PhotoWorld ile Misi & Suuçtu Şelalesi & Eskikaraağaç Köyü Fotoğraf Turu - 13 Ekim 2019 Pazar                            V E F A T                            PhotoWorld ile Mudanya / Trilye Fotoğraf Turu 15 Eylül Pazar                            PhotoWorld ile İğneada Longoz Ormanları Dupnisa Mağarası Fotoğraf Turu 28 Temmuz Pazar                            PhotoWorld ile Melen Rafting, Güzeldere Şelalesi ve Efteni Gölü Fotoğraf Turu 14 Temmuz Pazar                            VEFAT!                            Sony A7 ii V.4.01                                                       PhotoWorld ile Ulubey Kanyonu, Clandras Köprüsü, Kula, Taşyaran Kanyonu Fotoğraf Turu 15-16 Haziran 2019                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > PhotoWorld ile Gökçeada Fotoğraf Turu 25-27 Ağustos Cumartesi-Pazar
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 40
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
PhotoWorld ile Gökçeada Fotoğraf Turu 25-27 Ağustos Cumartesi-Pazar

PhotoWorld ile Gökçeada Fotoğraf Turu

 

25-27 Ağustos Cumartesi-Pazar

 

Fiyat: 495 TL

 

Türkiye’nin en büyük adası ve en batısında yer alan Gökçeada, PhotoWorld’ün yeni rotası oluyor. Gökçeada’nın sörf tutkunlarına kapılarını açtığı rüzgarı bol koylarının keyfini çıkarmak, hatta ve hatta tuz gölü kenarında çamur banyosu yapmak istiyorsanız o zaman bu keyifli geziye hepinizi bekliyoruz. İşte gün gün detaylar:

 

25 Ağustos Cuma

23:30’dan itibaren belirlenen noktalardan sizleri aldıktan sonra yaklaşık 5 saatlik bir yolculuğun ardından Cumartesi sabahı Kabatepe Limanı’na varıyoruz.

 

26 Ağustos Cumartesi

Sabah 07:00’da feribotla Gökçeada’ya geçiyoruz. Ardından köy kahvaltımızı almak için Kaleköy’de yer alan Mustafa’nın Kayfesi’ne gidiyoruz. (http://www.mustafaninkayfesi.net/). Zengin köy kahvaltımızın ardından Kaleköy ve Bademli köy sokaklarında fotoğraf turumuza başlıyoruz. Sonraki durağımız Eski bir Rum köyü olan Zeytinli. Burada eski rum evlerini, kiliseleri ve yöresel kıyafetleri giymiş yöre halkı ve çingeneleri fotoğrafladıktan sonra yorgunluk kahvemizi Madamın Dibek Kahvesi' nde alıyoruz. Arzu edenler köye özgü sakızlı muhallebiyi tadabilir ve öğle yemeğini burada alabilir (Ekstra). Zeyinli Köy’den sonraki durağımız ise Tepeköy. Buradaki çekimlerimizi de tamamladıktan sonra deniz molası veriyoruz ve Uğurlu Koyu’nda yer alan otelimize (Mavi Su Resort Hotel) geçiyoruz. Akşam yemeğine kadar denizde vakit geçiriyoruz.

 

27 Ağustos Pazar

Sabah kahvaltısından sonra bir zamanlar 1950 hanesiyle Türkiye'nin en büyük köyü olan Dereköy'e varıyoruz ve fotoğraf çekimlerimizi bu sessiz ve neredeyse tamamen terkedilmiş köyde yapıyoruz. Ardından öğle yemeği için Kaleköy’deki Yakamoz balık restoranına (www.gokceadayakamoz.com) geçiyoruz (Ekstra). Ardından Kefalos koyu kenarında bulunan Tuz gölü'nde çamur banyosu ve deniz keyfi için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Gökçeada merkezde alışverişlerimizi yapıp 17.30 feribotuyla İstanbul’a dönüşe geçiyoruz.

Araç Hareket Noktaları (Kesin kalkış saatleridir. 10 dakika önce buluşma yerinde olunması gerekmektedir.)

23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi

00:00 Mecidiyeköy Aslı Börek Önü

00:15 İncirli Ömür Plaza

 

Fiyat: 495 TL (iki kişilik odada kişi başı fiyat)

 

Fiyata dahil olanlar:

Fotoğraf Danışmanlığı

Lüks araçla tüm transferler

1 gece YP konaklama (Açık Büfe)

Belirtilen Tüm Turlar

Kabatepe Gökçeada Feribot ücreti

1 Yöresel Sabah Kahvaltısı

1 Açık Büfe sabah kahvaltısı – 1 akşam yemeği

Seyahat Sigortası

BZC Tur Güvencesi

 

Fiyata dahil olmayanlar:

Müze ve ören yeri girişleri (müzekart tavsiye edilir)

Tüm öğle yemekleri

Son gün akşam yemeği

Akşam yemeklerinde alınacak içecekler...

 

 

Kesin Rezervasyon için!

Tura kesin katılım için 14 Ağustos Pazartesi gününe kadar kesin kaydınızı ve ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tur kontentajımız 10 kişi ile sınırlıdır. Otelde başka yer olmadığından hızlı davranmak gerekmektedir.

 

Yanınızda mutlaka bulunsun!

Turumuz fotoğraf amaçlı olduğundan şarj aletlerinizi, yedek pil ve bellek kartlarınızı yanınıza almayı sakın unutmayın. Denize de gireceğimiz için mayolarınız, güneş kremleriniz, deniz gözlükleriniz ve plaj havlularınız da yanınızda bulunsun. Güneş gözlüğü ve şapka ise vazgeçilmezleriniz arasında yerini mutlaka almalı. Sürekli olarak kullandığınız ilaçlarınızı da çantanızda bulundurmanızda fayda var. Şimdiden keyifli yolculuklar...

 

İletişim & Rezervasyon: 
Serhat Yılmaz
0532 540 5575
serhaty@photoworld.com.tr

Tarih:07.08.2017 12:44:29