Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   PhotoWorld ile Büyük İran Turu (8 gece 7 gün) 10-18 Kasım 2018                            Satılık Olympus EM5                            DETAYLI YORUMLAR, TARTIŞMA FORUMU                            PhotoWorld ile Melen Çayı Rafting / Güzeldere Şelalesi / Efteni Gölü Fotoğraf Turu 15 Temmuz Pazar                            Nikon 105 mm macro D ve G Lens keskinliği                            Hepinize küstüm                            PhotoWorld ile Kırgızistan / Kazakistan Fotoğraf ve Kültür Turu 17-26 Ağustos 2018 (Kurban Bayramı Turu) 9 gece 9 gün                                                       PhotoWorld ile Acarlar Longozu Fotoğraf Turu 13 Mayıs 2018 Pazar                            PhotoWorld İle Isparta Gül Tarlaları, Lavanta Kokulu Köy, Salda ve Eğirdir Gölü Fotoğraf Turu 11-13 Mayıs 2018                           
Untitled Document
Genel > Fotono1 > AYRINTILI YORUM YAZMAK İSTER MİSİNİZ?
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
KORKMAZ GÖÇMEN
(photohunter)
Yer: Ankara
Yaş: 70
Meslek: Belgesel Fotoğrafçı - Yazar
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
AYRINTILI YORUM YAZMAK İSTER MİSİNİZ?

 

Sevgili fotoğraf dostları,

 

Son üç aydır yayınladığımız ayrıntılı yorumlara yeni bir tarz getirmeye çalıştığımızı fark etmişsinizdir. Başlattığımız “Yardımcı Editör” uygulamasıyla aramıza katılan değerli ustalarımızla birlikte bu tarzımızı daha da geliştirerek sürdürmeyi amaçlıyoruz. Şimdilik, “Yardımcı Editör” arkadaşlarımızın özgün olarak yazdıkları yorumlara benim de düşüncelerimi ekleyerek beğeninize sunuyoruz. Böylece, bir fotoğrafa iki farklı gözle bakmış, fotoğrafı her yönüyle irdelemiş oluyoruz.

 

Bu kez, mart ayından itibaren aramıza sizleri de katarak fotoğraf okumalarımızı daha da genişletip, sürdürmek istiyoruz. Bu uygulamaya gönüllü olarak katılmak isteyen sevgili fotoğraf dostlarımızı belirleyebilmek için buradan sizlere sesleniyorum.

 

Lütfen, buradan veya site üzerinden adıma mesaj çekerek ayrıntılı yoruma katılma isteklerinizi tarafıma bildirmeniz gerekiyor. Yazacağımız dört yeni yorumun üçünü Yardımcı Editör ustalarımızla geri kalan birini de sizlerle yazmak istiyorum.

 

Yayın tarihimiz, 02 Mart 2018’dir. Bu nedenle, zaman kaybetmemek adına en kısa zamanda benimle iletişim kurmanızı rica ediyor, katılımcı arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum.

 

Sevgilerimle…

Korkmaz GÖÇMEN

20.02.2018 

Tarih:20.02.2018 21:23:25    
Ömer ERSEVİNÇ
(lopate)
Yer: Balıkesir
Yaş: 59
Meslek: Biyolog
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Ynt:AYRINTILI YORUM YAZMAK İSTER MİSİNİZ?

Sevgili Fotoğraf dostlarının katılımı bizi onurlandıracaktır...
Tarih:20.02.2018 21:50:32    
İsmail Aybey
(ismail45)
Yer: Manisa
Yaş: 37
Meslek: Sağlık Memuru
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Ynt:AYRINTILI YORUM YAZMAK İSTER MİSİNİZ?
Hocam ben becerebilirsem bir tane yazmak istiyorum. Teşekkürler
Tarih:21.02.2018 14:17:47     IP:88.***.***.106
Ömer ERSEVİNÇ
(lopate)
Yer: Balıkesir
Yaş: 59
Meslek: Biyolog
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Ynt:AYRINTILI YORUM YAZMAK İSTER MİSİNİZ?
Merhaba İsmail bey.Fotoğraf seçerken araştırma kısmı zaman alıyor.Size kolaylık olsun düşüncesiyle benim fotoğraflarımdan başlayabilirsiniz.Tercih sizin.Övgüde sınır,eleştiride sınırsız.
Tarih:21.02.2018 21:24:09