Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Kaliteli ve ucuz hafıza kartı                            PhotoWorld ile Yedigöller Fotoğraf Turu - 04 Kasım 2018 Pazar                            Vefat                            PhotoWorld ile Mudanya / Trilye Fotoğraf Turu 14 Ekim 2018 Pazar                            PhotoWorld ile Taraklı – Göynük – Çubuk Gölü Fotoğraf Turu 23 Eylül 2018 Pazar / Günübirlik                            PhotoWorld İle Pınarbaşı, Küre Dağları, Safranbolu Fotoğraf Turu 27-29 Ekim 2018                            PhotoWorld ile Kerpe - Kefken - Cebeci Fotoğraf Turu - 02 Eylül 2018 Pazar                            PhotoWorld ile Enez Fotoğraf ve Deniz Turu 12 Ağustos 2018 Pazar                            PhotoWorld ile Enez Fotoğraf ve Deniz Turu / 23 Temmuz Pazar                            YORUMCU EDİTÖR OLMAK İSTER MİSİNİZ?                           
Untitled Document
Program / Yazılım > Diğer Fotoğraf Editörleri > Adobe Lightroom CC 2018 - Profesyonel Fotoğraf Efekt Uygulaması
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Korhan Erdöl
(korhanerdol)
Yer: Antalya
Yaş: 26
Meslek: Otel Fotoğrafçılığı
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Adobe Lightroom CC 2018 - Profesyonel Fotoğraf Efekt Uygulaması

2 senedir kullanıyorum. Kendi presetlerimi yani eklentilerini yaptığım bir programdır. Çok profesyonel bir şekilde harika çalışmalar yapılacağın biliyorum. Eğer program ile alakalı bir sorun veya sorunuz olursa lütfen yorumlarda belirtmenizi rica ediyorum

 

 


Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018 x64 Bit, 

yenilenmiş son sürüm araçlarından biraraya gelen bu program sayesinde fotoğraflarınızı en kapsamlı özelliklerle düzenleyerek baştan yaratabileceksiniz. Gelişmiş özellikler ile fotoğraflarınızın renk tonlamalarını ayarlayabilecek, hdr birleştirmelerinde bulunabilecek, birden fazla olan görüntülerinize efektler ekleyerek doğal bir görünümde olmasını sağlayabilecek, filtreler uygulayabilecek ve canlı çekimler yapabileceksiniz. Bu sayede tüm fotoğraflarınız kusursuz bir görünüme kavuşarak doğal bir yapıya sahip olacaktır. Programın kullanışlı arayüzü ile gerekli düzenlemeleri kolayca gerçekleştirebilecek ve multilang desteğinden faydalanabileceksiniz. 

 

 

Tarih:18.04.2018 19:57:07     IP:176.***.***.253