Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   VEFAT!                            Sony A7 ii V.4.01                                                       PhotoWorld ile Ulubey Kanyonu, Clandras Köprüsü, Kula, Taşyaran Kanyonu Fotoğraf Turu 15-16 Haziran 2019                            PhotoWorld ile Samatya / Yedikule Zindanları Fotoğraf Turu                            Vefat                            PhotoWorld ile Sülüklügöl, Sünnet Gölü, Göynük Fotoğraf Turu 1 Mayıs 2019 Çarşamba                            KLEBEKLER Fotoğraf Sergisi                            PhotoWorld ile Lavanta Kokulu Köy, Salda Gölü Fotoğraf Turu 6-7 Temmuz 2019                            PhotoWorld ile Misi & Eskikaraağaç Köyü & Suuçtu Şelalesi Fotoğraf Turu 07 Nisan 2019 Pazar                           
Untitled Document
Genel > Alım,Satım,Takas,İlan > 15.000 TL civarı alınabilecek en iyi kamera
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
mahir alemdar
(mahiralemdar)
Yer: İstanbul
Yaş: 44
Meslek: fotoğrafçı
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
15.000 TL civarı alınabilecek en iyi kamera
Merhaba arkadaşlar, sunum, konferans ve benzeri etkinliklerde kullanmak üzere bir kamera almak istiyoruz. Hali hazırda kullandığımız makine Sony NEX VG10 ancak yaklaşık olarak 5 senedir kullanmaktayız. Teknoloji gelişti, gece çekimi daha iyi olan loş ortamda ışığı en iyi şekilde yansıtabileceğimiz bir makine arıyoruz. 

Açıkcası Canon C100 MARK2 almaya tam niyetlenmiştik ki dolar fırladı fiyatlar arttı. Bu sebeple belirttiğim fiyat aralıklarında olmasını temenni ediyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim.
Tarih:19.10.2018 10:00:42     IP:85.***.***.203