Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Vefat !!!                            Sitemizin Acı Kaybı                            V E F A T !!!                            VEFAT                            V E F A T                            V E F A T                            Fotoğraf Sever Herkes Davetlidir                            Nikon 105 mm macro D ve G Lens keskinliği                            SUALTI FOTOĞRAF SUNUM VE SÖYLEŞİLERİ                            PhotoWorld ile Hersek Lagünü Kuş Çekimi ve Erikli Şelalesi Fotoğraf Turu 01 Aralık 2019                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > PhotoWorld ile Eskişehir Fotoğraf Turu 24 Mart 2019 Pazar / Günübirlik
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 41
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
PhotoWorld ile Eskişehir Fotoğraf Turu 24 Mart 2019 Pazar / Günübirlik

PhotoWorld ile Eskişehir Fotoğraf Turu

 

24 Mart 2019 Pazar / Günübirlik

 

Fiyat: 175 TL

 

Adapazarı, Pamukova, Bozüyük güzergahını takip ederek Anadolu’nun son yıllarda modern şehircilik ve kültür ve festival kenti kimliği ile içinden nehir geçme özelliği ile yıldızı parlayan ve merak edilen kenti Eskişehir’e gidiyoruz. Öncelikle Pamukova Gölpark’ta serpme kahvaltımızı alıyoruz ve ardından ilk durağımız Odunpazarı Evleri. Buradaki tarihi evleri fotoğraflayıp sokaklarını adım adım keşfediyoruz. Yine Odunpazarı semtinde bulunan Kurşunlu Külliyesi’ni gezip Osmanlı Evi’nde çaylarımızı ve meşhur Osmanlı şerbetlerini içiyoruz. Sonraki durağımız Atlıhan Çarşısı. Burada yörenin ünlü Lületaşı atölyelerini gezip alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğinde Köfteci Ahmet Usta’da nefis köftelerimizi yedikten sonra (ekstra) Türkiye’nin ilk cam sanatları müzesi olan, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’ni gezip Sazova Parkı ya da tam adıyla Bilim, Sanat ve Kültür Parkı’nda eğlencenin keyfine varıyoruz. Sonrasında Porsuk Çayı kenarına geliyoruz. Burada arzu edenler Gondol keyfi yapabilirler. Uzun pozlamalarımızı da çektikten sonra saat 19.00 gibi İstanbul’a dönüş için hareket ediyoruz. 23.00 civarında İstanbul’da oluyoruz.


Ücrete dahil olanlar:
Lüks araçlarla ulaşım

Şehir Turu

Pamukova Gölpark’ta Serpme Kahvaltı
Fotoğraf Rehberliği


Ücrete dahil olmayanlar:
Öğle Yemeği

Gondol turu

Osmanlı Evi’nde Şerbet içimi

Kişisel harcamalar
Müze ve Ören yeri girişleri

Hareket Noktası:

06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü

 

Kontenjan: 15 Kişi ile sınırlıdır. Yoğun talep olduğundan dolayı hemen karar verip kaydınızı kesinleştirmeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi ve kayıt için:
Serhat Yılmaz: 0532 540 55 75

serhaty@photoworld.com.tr

Tarih:07.03.2019 15:08:38