Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   Vefat !!!                            Sitemizin Acı Kaybı                            V E F A T !!!                            VEFAT                            V E F A T                            V E F A T                            Fotoğraf Sever Herkes Davetlidir                            Nikon 105 mm macro D ve G Lens keskinliği                            SUALTI FOTOĞRAF SUNUM VE SÖYLEŞİLERİ                            PhotoWorld ile Hersek Lagünü Kuş Çekimi ve Erikli Şelalesi Fotoğraf Turu 01 Aralık 2019                           
Untitled Document
PhotoWorld > PhotoWorld İletişim > PhotoWorld ile Lavanta Kokulu Köy, Salda Gölü Fotoğraf Turu 6-7 Temmuz 2019
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
Digital PhotoWorld
(Dergi)
Yer: İstanbul
Yaş: 41
Meslek: Dergi
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
PhotoWorld ile Lavanta Kokulu Köy, Salda Gölü Fotoğraf Turu 6-7 Temmuz 2019

PhotoWorld ile Lavanta Kokulu Köy, Salda Gölü Fotoğraf Turu

 

6-7 Temmuz 2019

 

Fiyat: 560 TL

 

Bu kez programımız dolu dolu. Isparta’nın lavanta kokulu köylerini ve tarlalarını fotoğraflayacağımız, Burdur’un Göller Bölgesi’nde yer alan ve suyu tuzlu olan Salda Gölü’nü fotoğraflayıp hatta yüzebileceğimiz turumuz için işte detaylar:

 

5 Temmuz Cuma

Cuma gece yarısı saatlerimiz 00:00’ı gösterdiğinde Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önünden harekete geçiyoruz. Yaklaşık 7 saatlik bir yolculuk sonrasında Lavanta Kokulu Köy Kuyucak’a varıyoruz.

 

6 Temmuz Cumartesi

Purple Salaş Kafe’de kahvaltımızı aldıktan hemen sonra zaten bir fotoğraf platosu görünümünde olan köyde fotoğraf çekimlerimize başlıyoruz. Tüm gün burada köyün mis gibi lavanta kokusunu da içimize çekerek fotoğraf çekiyoruz. Arada köyün lezzetlerinden de tadarak gün batımı ile birlikte Isparta’daki Hilton Garden Inn oteline transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

7 Temmuz Pazar

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında yaklaşık 1.5 saatlik bir yolculukla bu kez Salda Gölü’ne ulaşıyoruz. Salda Gölü’nün turkuaz renkli sularını kadrajımıza kaydedip bu kez de yüzme ve çamur banyosu yapma molası verdikten sonra göl kenarındaki ufak tesislerde gözlemelerimizi ve lavanta dondurmalarımızı yiyip İstanbul’a dönüş yoluna geçiyoruz.

Yol üstünde dura dura, fotoğraf çeke çeke ilerliyoruz. İstanbul’a varış saatimiz yaklaşık olarak 22:00 civarında olacaktır.

 

Hareket yeri ve saati:
00:00 – Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi

  
Fiyata Dahil Olanlar:

Lüks araçla ulaşım

Hilton Garden Inn Otel’de 1 gece Konaklama (www.hilton.com.tr)  

Cumartesi sabah Kuyucak Köyü’nde Kahvaltı

Otel’de  Pazar günü alınacak sabah kahvaltısı

Fotoğraf ve Tur Rehberliği

 

Fiyata Dahil Olmayanlar:

Öğle ve akşam yemekleri

Tüm kişisel harcamalar

Müze ve Ören Yeri Girişleri (Müzekart Alınması Önerilir.)

 

Gerekli olan malzemeler;
* Fotoğraf makineniz,
* Yedek pil, şarj aletiniz ve Tripod veya Monopodunuz
* Rahat hareket edebileceğiniz ayakkabı ve kıyafetleriniz,
* Hava durumuna göre yağmurluk ve şemsiye
* Şayet kullanıyorsanız ilaçlarınız.


Detaylar:
Gezi süresi 2 gün 2 gecedir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda acentenin sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentede saklıdır. Turun iptali durumunda Acente, Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Tura kayıt yaptıran ancak, geçerli mazeret bildirilerek Tur tarihinden en az 7 gün öncesinde iptal isteyenlere ücretin tamamı, son 4 - 6 gün arasında iptal edenlere %50'si iade edilir. Son 3 gün içinde iptal isteyenlere ücret iadesi yapılamaz.

Turumuz A-7609 TURSAB No'lu Endemic Tours güvencesinde yapılmaktadır...

Detaylı bilgi ve kayıt için:
Serhat Yılmaz
0532 540 55 75

serhaty@photoworld.com.tr

Tarih:26.03.2019 13:52:54