Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
  Kullanıcı Adı Şifre Beni hatırla Yeni Üye/Şifremi Unuttum
RenklerArama
Forumda son 10 mesaj:   VEFAT 3.04.2021                            Vefat 18.02.2021                            SEDAT PEKCANATTI TOPLUMSAL BELGECİ FOTOĞRAF PROJESİ BURSU (2021)                                                       PODCAST: FOTOĞRAFÇILAR ÖZNELERİNE NE/LER BORÇLULAR?                            IHLAMUR KÜLTÜR VE SANAT DERGİSİ                            MAGNUM'UN HESAPLAŞMA ANI                            Katılım !                            PhotoWorld ile Hersek Lagünü Kuş Çekimi ve Erikli Şelalesi Fotoğraf Turu 01 Aralık 2019                            VeFaT                           
Untitled Document
Genel > Sohbet Köşesi > Katılım !
Sıralama Değiştir Cevapları baştan sonra sırala Cevapları sondan başa sırala
kenan ataer
(kenanataer)
Yer: İstanbul
Yaş: 63
Meslek: emekli
Mesaj Gönder Profil Fotoğrafları
Katılım !
Merhaba, 

 Fotono 1' sayfasını açtığımızda anasayfada, maalesef üzüntü ile  yeni bir vefat haberleri görmekten endişe eder hale geldik.

Yıllardır birebir yüz yüze tanışıyor olmasak bile, yüklediğimiz görseller ile, kendi iç dünyalarımızı birbirlerimize aktardık. Bir çok akrabalarımızdan çok daha fazla bir birimizi  bu sayfadan takip eder hale geldik. Sayfaya yeni bir görsel yüklendiğinde, altına bakmadan, kimin yüklediğini hemen anlar hale geldik. Herhangi birimiz, bir süre görsel yüklemediğinde eksikliğini hemen hisseder olduk. (  Örnek; son zamanlarda görsellerini özlediğimiz sayın Adnan Ataç , sayın Celelettin Tunç ve başka değerli hocalarımız  gibi )

Sayfaya görsel yükleyen kişilerin yaş ortalaması ( bayanlar hariç !!! ) çok YÜKSEK. Maalesef aramıza yeni arkadaş katılımı yok denecek kadar az.  Eksildikce, yerlerimiz boş kalıyor. Sayfanın teknolojik alt yapısını yükseltmek için, bir kitap projesi vardı, sanırım dünyanın içinde bulunduğu sorun yüzünden, ertelendi veya iptal edildi.!?

Özellikle gençler olmak ÖZENİ ile,  aramıza katılacakların sayılarını nasıl artırabilir, yeni katılımcılar nasıl teşvik edilebilir ?

Sayfanın kalitesini yüksek tutma özenine dikkat edildiği gibi, katılımcı yoğunluğu ve çeşitliliğine nasıl ulaşabilir. 

 Not : Olumsuz tartışmalara neden olacak,  eleştiri amacı için açılmış bir konu değildir ! Daha iyi nasıl olabilir diye yazılmıştır !

 Selam ve saygılarımızla  

 Kenan 
Tarih:20.02.2021 15:56:40     IP:94.***.***.228